איפה ניתן לרכוש תוספת של קולגן?


אתה מודאג על הזדקנות? קמטים, sags, מפרקים כאב מתחילים להיות יותר מורגש? כולם סובל השינויים שגופם לעבור כאשר הם מתבגרים; עם זאת, עבור חלק זה קורה מוקדם יותר ממה שהוא צריך להיות.

הסיבה העיקרית לכך שאנשים בגיל מוקדם מן הצפוי הוא כי גופם הפסיק לייצר קולגן מספיק כדי להבטיח המפרקים והעור מוצק. קולגן גם יש תפקידים רבים אחרים כדי להשמיע בגוף ו- 65% של החלבון הכולל בתוכנו.

על ידי בחירת הטוב ביותר קולגן תוספת שם בשוק, אתה יכול להיות בטוח כי הגוף שלך תמיד יש רמות מספקת של חלבון זה, כאבים, כאבים וסבל קמטים ניתן לשים בהמתנה!

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

מהו קולגן?

איפה ניתן לרכוש תוספת של קולגן?קולגן הוא החלבון הנפוץ ביותר בגוף האדם. זה מגיע מהמילה היוונית, קולה, מה שאומר דבק. זה נדרש כדי לפצות רקמות החיבור, מתן מבנה האיברים, מפרקים, עור, גידים, סחוס ועצמות.

כשתגיע לגיל 25 בערך, רמות הקולגן בגוף שלך יתחיל לרדת. כשתגיע לגיל 60, הרמות הם כרבע ממה שהם היו. כשהיית בשנות העשרים שלך.

הקולגן מופק ברובד הבסיסי של העור. כשזה מתחיל לשבור, sagginess והעור מקומט הופך ברור יותר.

קולגן הוא סוג של חלבון אחראי לשמור על עור מוצק וחלק. הוא נמצא בעור של כולם, אבל זה ירידה עם הגיל, אשר מובילה לעיתים קרובות עור רפוי וקמטים.

למרבה המזל, מוצרי קולגן שונים יכולים לעזור להשיג חלק ממנו חזרה, כך העור יכול לשמור כמה שיותר אלסטיות ככל האפשר לא משנה הגיל שלך. אבוי, לא כל המוצרים בשוק הם שווים. ניתן לאתר להכי על ידי לגלות את הסוגים הזמינים למרכיביהם, היכן למצוא אותם.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן טבעי

תוספת הטוב שניסח באמצעות רקמות החיבור של בעלי חיים ימיים. באפשרותך גם לקבל תוספי מזון שמקורם ברקמות של בעלי חיים כמו חזירים ופרות, אך אלה אינם נחשבים להיות יעיל.

כאשר הקולגן הוא במצבו הטבעי, הוא מורכב של מולקולות גדולות. הקולגן הטוב "hydrolyzed" שפירושו שהוא נשבר למולקולות קטנות יותר לקליטה קל יותר על ידי הגוף.

מחקרים הראו כי קולגן הידרוליזה יכול להגביר את רמות פרקים עור ותמיכה, גידים, עצמות.

הסחוס שלך זקוק החלבון לרכך המפרקים בגוף. אם אתם סובלים כאבי פרקים או דלקת מפרקים, ייתכן שתבחין שיפור בתסמינים כאשר תוספי מזון משמשים.

קולגן לספורטאים

תוספי תזונה הם גם פופולרי בקרב ספורטאים, ספורטאים. החלבון דרוש ליצירת קריאטין בגוף אשר השרירים צריכים לצמיחה. ארגינין הוא עוד חומצות ב קולגן המקדם שרירים מוגבר מסה.

קולגן הידרוליזה הוא מקור האידיאלי של כל חשוב-חומצות אמינו בשל הטיפול אשר נלקח בייצור שלה. הדבר לא ניתן לומר על רוב המותגים מוכרים אלה-חומצות אמינו בנפרד בחנויות.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

איפה ניתן לרכוש תוספת של קולגן?

לקנות הקולגן קולגן הטוב ביותר

יש כמה סוגים עיקריים של מוצרי קולגן זמינים. לדוגמה, מפורסמים רבים השתמש זריקות קולגן, כאשר מוצר זה מוכנס מתחת לעור על מנת למלא קמטים וקווים עדינים.

אסטרטגיה זו היא בדרך כלל להשתמש רק על ידי אלה עם הרבה כסף כי זה בדרך כלל עולה מאות דולרים לכל פגישה, מספר מפגשים נדרשים בדרך כלל כדי לקבל את התוצאות מעמד יותר משנה.

במקום זאת, מרבית הצרכנים לרכוש קרם קולגן, אשר נועדה לעסות לתוך העור כדי להוסיף גמישות לאורך זמן. זה בדרך כלל האפשרות הזולה ביותר, אך לא כל מוצרי קולגן כזה שבאמת עובד.

כדי להבטיח כי אתה מקבל רק את המוצר הטוב ביותר בשוק, חשוב לקרוא משוב ממשתמשים אחרים כדי לראות איך הם מצאו את המוצר. לא לקנות מחברות מותג חדש, מוניטין טוב עדיין לא בנו.

רק צורכים קולגן Hydrolysate בטופס כמוסה, מאחר שזוהי הדרך היחידה שזה ייקלטו. זה גם יהיה חכם למנוע כל מוצרי טיפוח העור טוענים כי כדי לכלול קולגן בטופס קרם זה לא יכול להיקלט בדרך זו.

עבור תוספת קולגן הטוב ביותר בשוק כיום, אתה צריך להוסיף ולחפש!

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

איפה ניתן לרכוש תוספת של קולגן?

איפה ניתן לרכוש תוספת של קולגן?

אנשים רבים מניחים כי רכישת מוצרי קולגן טוענים כי כדי יש קולגן בהם היא רעיון טוב, אבל זה לא תמיד האמת.

אם אתם מתכננים לקנות קרם קולגן, אתה צריך לדעת כי זה מבטיח להוסיף חלבון זה לעור שלך אך ורק על ידי עיסוי זה על גבי המשטח אינה יעילה בדרך כלל.

הקולגן הוא חלבון גדול מדי להיקלט על ידי העור בדרך זו. במקום למצוא מוצרי קולגן טוענים כי כדי לכלול חלבון זה כמרכיב, חפשו קרמים לקדם את הצמיחה של זה בגוף שלך.

מוצרים המעודדים צמיחה קולגן הם לעתים קרובות הטוב ביותר מאז ניתן להשיג עור מוצק בדרך זו, מוצרים אלה בעצם מצא דרך לסייע לגוף לעזור לעצמו.

במקום ללכת לתוך בית המרקחת המקומי ובחירה של מוצרי קולגן הזול ביותר הזמינים, להכניס קצת מחקר הרכישה. לא אך ורק להסתמך על מחיר כמחוון של איכות, אבל יודע הסוג של קרם זה באמת עובד אינה עשויה להיות האחד הזול ביותר על המדף.

אם זה היה, ככל הנראה היה לך לשמוע על זה עד עכשיו. לקרוא ביקורות באינטרנט, ולקבל חוות דעת של חברים ומומחים לפני רכישת כל מוצרי קולגן.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן