תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העור


תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העורנראה רוב העולם המערבי היא למסע כדי להילחם את סימני ההזדקנות, אבל זה הופך יותר ויותר פופולרי פחות פולשנית הדרכים לעשות זאת.

אז איך זה בדיוק מראה העור שלנו מבזה עם הגיל, מה שנעשה בקשר לזה?

הקולגן הוא חלבון נמצאו רקמות החיבור לאורך כל הגוף שלנו, מהווה מרכיב מרכזי של העור שלנו.

ככל שאנו מתבגרים, השכבה הפנימית של העור שלנו מאבד קולגן, שהופך אותו לפגיע יותר נזק ולא מורגש סימני הזדקנות, כמו sagginess עור וקמטים, פחות גמיש ומוצק.

ב. עור צעיר, המסגרת קולגן ללא פגע ונותרה לעור לחות וגמיש. זה גמיש להבעות פנים רבות שאנו לאמץ כמו גם חשיפה סביבתית רגילים.

אבל, עם הזמן, מחליש מבנה התמיכה, העור מאבד מגמישותו. העור מתחיל לאבד את נימתה כמו הקולגן תמיכה מתיש.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

קרוב לוודאי שמעת על 'זריקות קולגן', או 'קרמים קולגן', התשובה של תעשיית היופי עוזר לנשים וגברים להילחם את סימני ההזדקנות.

עם זאת, לאחרונה, קולגן פנימי תוספי מומלצות באופן יעיל כדי לסייע להילחם את סימני ההזדקנות. מחקרים הראו כי נטילת כמוסות קולגן מפעיל של קולגן חדש על ידי הגוף, ובכך מתנהג כמו תוסף אנטי אייג'ינג.

מולקולת הקולגן היסטורית נחשב גדול מדי להיספג באופן פנימי אך כבר ציינו בפיתוחים חדשים ביצירת קולגן bioavailable בצורה של תוספי תזונה.

ביותר מבוססי קולגן היופי בשוק מכילים תוספי מה שנקרא 'קולגן הידרוליזה' – חומר המיוצר על-ידי פירוק קולגן נגזר עצמות בעלי חיים ו/או רקמות החיבור. הקולגן הוא שבור, באמצעות תהליך שנקרא הידרוליזה, הכוללת את הפירוק של תרכובות ידי תגובה עם מולקולות המים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העור

תוספי תזונה קולגן עשוי לשפר את המראה רצויה הנגרמת על ידי דלדול קולגן עם הגיל. אנשים בריאים בדרך כלל אין צורך לקחת תוספי קולגן, אך אנשים רבים בוחרים לקחת אותם כדי לקדם את המראה הצעיר.

קולגן תוספי לבוא במינונים שונים, כי הם משמשים למטרות אחרות, כגון הניהול של דלקת מפרקים. בשימוש כתוספת היופי, קולגן צריך להיות מוגבל עד כ 5 או 6 גרם מדי יום.

כאשר לוקחים קולגן תוספי תזונה, זה חשוב שתהיה מספיק ויטמין C, חומצה אמינו "ליזין" בתזונה. כמה תוספי קולגן גם מכילים ויטמין C, כפי שהוא אחראי לבניית קולגן בגוף, נדרש עבור קולגן לעבודה. חומצה אלפא ליפואית היא תוספת נוספת לשקול לקחת עם קולגן, כמו זה מגדיל את היעילות של ויטמין C בגוף.

אם אתה שוקל את השימוש של תוספי תזונה קולגן למטרות אנטי אייג'ינג או בטיפול של מחלה כרונית, לדבר עם הרופא או לבריאות טבעית מקצועי לפני שמתחילים את משטר תוספת.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העור