Collagen Bagātinātāji Par ādas Kopšanai


Collagen Bagātinātāji Par ādas KopšanaiŠķiet, ka lielākā daļa Rietumu pasaules centienos cīnīties pret novecošanās pazīmes, bet tas kļūst arvien populārāka, meklēt mazāk uzbāzīgu veidus, kā to izdarīt.

Tātad kāpēc ir tieši tā, ka mūsu ādas izskatu, kas degradē ar vecumu un ko mēs varam darīt?

Kolagēns ir atrodami saistaudu visā mūsu ķermeņa proteīnu un vispusību mūsu ādas.

Kā mēs vecumu, iekšējais slānis mūsu āda zaudē kolagēnu, padarot to mazāk elastīga un stingru un uzņēmīgāki pret bojājumiem un pamanāmas pazīmes novecošanās, piemēram, ādas sagginess un grumbas.

Jauna ādas kolagēna struktūra ir neskarta un āda paliek mitrināta un elastīga. Tas ir izturīgākas pret daudz sejas izteiksmes, kas mums jāpieņem, kā arī ikdienas vides iedarbības.

Taču laika gaitā balsta konstrukcija mazina un āda zaudē savu elastību. Āda sāk zaudēt savu signālu kā kolagēna atbalstu nēsā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Visticamāk esat dzirdējuši par "kolagēna injekcijas" jeb "kolagēns" krēmiem, āda skaistumkopšanas nozares atbilde uz vīriešiem un sievietēm, palīdzot cīnīties pret novecošanās pazīmes.

Tomēr vēl nesen iekšējā kolagēna papildināšana ir ieteicama kā efektīvs veids, lai palīdzētu cīnīties pret novecošanās pazīmes. Pētījumi ir parādījuši, ka ņemot kolagēna kapsulas aktivizē jaunu kolagēna veidošanos ar ķermeni, tādējādi darbojas kā anti-novecošanās papildinājums.

Kolagēna molekulā vēsturiski ir vērtējama kā pārāk lielu uzsūkties iekšēji, bet jauni avansi ir jāatzīmē kolagēna bioloģiski veicot piemaksas veidā.

Visvairāk kolagēna balstītu skaistumu piedevas tirgū satur tā saukto "hidrolizēts kolagēns" – vielas, kas ražo kolagēnu, ko iegūst no dzīvnieku kauliem un/vai saistaudu sadalot. Izmantojot procesu, ko sauc hidrolīzi, kas ietver savienojumi sadalīšanās reakcijā ar ūdens molekulām iedala kolagēnu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Collagen Bagātinātāji Par ādas Kopšanai

Collagen bagātinātāji var uzlabot nevēlamu izskatu izraisa kolagēna noplicināšana ar vecumu. Veseliem cilvēkiem parasti nav jāveic collagen bagātinātāji, bet daudzi cilvēki izvēlas ņemt tos veicināt jauneklīgais izskats.

Collagen bagātinātāji nonāk dažādas devas, jo tās izmanto citiem mērķiem, piemēram, artrīts vadība. Ja to izmanto kā skaistums papildinājums, kolagēna vajadzētu būt ierobežota apmēram pieci vai seši grami dienā.

Kad ņemot collagen bagātinātāji, ir svarīgi, lai pietiekamu vitamīnu C un aminoskābes "lizīns" diētu. Daži collagen bagātinātāji satur arī C vitamīna, kā tas ir atbildīgs par ēkas kolagēna organismā un kolagēna darbam nepieciešams. Alfa Lipoic Acid ir vēl viens papildinājums apsvērt ar kolagēnu, jo tas palielina efektivitāti C vitamīns organismā.

Ja jūs esat apsverot izmantošanu collagen bagātinātāji anti-novecošanās nolūkos vai ārstēšanu hroniskas saslimšanas, konsultējieties ar savu ārstu vai dabisko veselības profesionālu pirms sākt papildināt režīms.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Collagen Bagātinātāji Par ādas Kopšanai