Garcinica Cambogia Annus Kehakaalu Langetamiseks


Gartsiinia cambogia, nagu mõnele teisele meditsiiniliselt tunnustatud täiendada seal maailmas on oma eriline annus nõuetele.

See artikkel delves sügavamale mõned neid soovitusi seoses üldise teabe ja üldiste riiklike heaolu.

Erinevat marki gartsiinia Cambogia on erinevaid annuseid.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Gartsiinia Cambogia annus

Garcinica Cambogia Annus Kehakaalu LangetamiseksOn oluline hoida meeles pidada, et on pole kokku annus, et on oluline, kuid kogusumma, Hydroxycitric hape (HCA on) on oluline, et kui toimeaine.

Annuste 2800 mg HCA iga päev 8 nädalat loetakse ohututeks.

See tähendab, et kui ostate gartsiinia Cambogia 50% HCA sisu võib ohutult võtta 5400 mg ööpäevas. Või kui teie täiendada sisaldab 60% HCA sa võid võtta 4,666 mg ööpäevas.

Võttes vähem ei mõju. 2002 Creighton Ülikooli uuring näitas, et HCA on ohutu koostisosa kasutada. Uuringus leiti surmav annus on suurem kui 5000mg / kg rottidel. See annab seega Garcninia Cambogia suhteliselt laialdased ohutust.

Täiskasvanule sobiv annus ei tohiks ületada 3000 mg päevas (Kokku pure täiendada). Üks on seega soovitav 300mg ja 500mg omastamise enne sööki kinni. Juhul, kui annus on vahele jäetud, üks võib kompenseerida seda kahekordistada järgmise doosi, kui kogu tarbimine päevas ei ületa soovitatud 2500 mg.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Tarbida gartsiinia Cambogia kaalulangus

See võib segadust tekitada, kui nad püüavad tulla välja täpse gartsiinia Cambogia annus, mida tuleks tarbida iga päev, et ühe kaalus, sest erinevatel inimestel on erinevad tervise ja füüsilise nõuetele.

Siin on mõned tegurid, mis määratletakse õige gartsiinia Cambogia annus kasutaja.

Aktiivseks koostisosa protsendimäär ning

Gartsiinia Cambogia annus määratakse vastavalt aktiivseks koostisosa ta (see aktiivseks koostisosa on tuntud hydroxycitric happe või HCA) summa. Enamikul juhtudel põhineb soovitatud doos väljavõtte või täiendamiseks, mis sisaldab ligikaudu 50% HCA.

Individuaalne kaal

Täpse annuse määramisel kasutatud järgmine tegur on tarbija kaalu. Suured massid rasva inimesed võivad nõuda rohkem koguses HCA kui inimesi vähe rasvu. Seal on aga ei teatud valemi määramiseks see.

Tüüpi toitumine söönud

Inimesed, kes süüa kõrge rasvasisaldusega toidud võivad suures kaalus kui madala rasvasisaldusega toiduained. Nagu näiteks, inimesed, kes toetuvad toidud nagu nagu friikartulid ja suupisted tõenäoliselt vajaksid suuremat HCA annuseid kui inimesed, kes kaalu sõbralikud valmistoitude.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Garcinica Cambogia Annus Kehakaalu Langetamiseks

Gartsiinia Cambogia arvustust

Gartsiinia Cambogia ekstrakti tuntud hydroxycitric hape on tavaliselt saadud gartsiinia Cambogia puu ja on väga populaarne füüsiline täiendamiseks, mis on laialt kasutatav toidulisand.

Vastavalt USAMD (Ameerika Ühendriikide Army Medical osakonna) ekstrakt aitab kaalust alla võtta. See väike troopiline tsitrusviljade ka brindle marja kasvatatakse peamiselt Aasias ja Lõuna-Indias.

Gartsiinia Cambogia viljaga on väga hapu ja mitte nii meeldiva süüa, kuigi indiaanlased tavaliselt kasutavad seda vilja koor toidu ettevalmistamise vürtsi.

HCA või Hydroxycitric acid nagu tavaliselt tuvastatakse teritab signaali saata oma keha aju näitab, et kõht on täis.

Hydroxycitric happe aitab energia kogu kehas, kuigi see pole isu ega stimulantide vähendavaid. Gartsiinia Cambogia ekstrakti on kasutatud väga põhjaliku laboratoorse kontrolli ja see ei ole oluline kõrvaltoimeid, mis on teatatud.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Garcinica Cambogia Annus Kehakaalu Langetamiseks

Kuidas Garcinica Cambogia ekstrakti aitab kaalust alla võtta

Kasutamine gartsiinia Cambogia ekstrakti koos kroomi parima tulemuse. Tavaliselt aitab veresuhkru taset inimese keha määruses.

Meie toitumise puuduvad sageli kroom mineraal põhjusel selle defitsiit võib aidata kaalutõusu ja diabeet nagu me vanusest. Arvesse võttes ekstrakti, kui te olete inimene, kes on kalduvus overeating stressis või murelik.

HCA täiendus on avastatud tööd väga hästi neile inimestele selles kategoorias. Hydroxycitric hape tekitab rahustav, lohutav tunne, et seda tavaliselt lemmik toidud süüa.

Võtta täiendav doosis kolm korda päevas õigus enne oma sööki. Et pidurdaks nälja, on väga oluline võtta täienduse HCA koos klaasi veega 30 minutit enne söömist tunni.

Söö ratsionaalne toitumine, vυttes HCA täiendada. Realistlik osa tervisliku tasakaalustatud toidu söömine peaks tulemuseks stabiilne ja looduslik kaalulangus, ilma seotud toidu piirangud ja terviseriske.

Paljud inimesed on võtnud ekstrakti ja kaalus lihtsalt, lihtsalt lisades täienduse nende tavalisest toidust.

Garcinica Cambogia Annus Kehakaalu Langetamiseks