Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O Pleť


Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O PleťZdá sa, Väčšina západného sveta je na ceste na potláčaní prejavov starnutia, ale to je stále populárnejšie k hľadaniu menej rušivé spôsoby, ako robiť to.

Tak prečo je to presne to kazia vzhľad našej kože s vekom a čo môžeme robiť?

Kolagén je bielkovina v spojivového tkaniva v celom našom tele, a je hlavnou zložkou našej pokožky.

Ako starneme, naše kože Vnútorná vrstva stráca kolagénu, čo je menej pružné a pevné a náchylnejšie k poškodeniu a viditeľné známky starnutia, sagginess kože a vrásky.

Mladá pleť, rámca kolagénu je neporušená a pleť zostáva hydratovanú a pružná. Je pružné na mnohé výrazy tváre sme prijali ako aj každodenné expozície životného prostredia.

Ale časom podpornej štruktúry oslabuje a stráca pokožka svoju elasticitu. Koža začne strácať svoj tón ako kolagén podporu obrúsi.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Pravdepodobne ste počuli o "kolagénové injekcie", alebo "kolagénu krémy", kozmetický priemysel odpoveď na pomoc muži a ženy boj príznaky starnutia.

Však nedávno vnútorného kolagénu suplementácia bolo odporučené ako účinný spôsob, ako pomôcť v boji proti príznaky starnutia. Štúdie ukázali, že prijatie kolagénových kapsúl aktivuje tvorbu nového kolagénu v tele, teda pôsobí ako anti-starnutie doplnok.

Molekuly kolagénu historicky bola považovaná za príliš veľké, aby sa vstrebáva interne, ale nové pokroky boli zaznamenané pri tvorbe kolagénu biologicky vo forme doplnkov.

Najviac kolagénové kozmetické doplnky na trhu obsahujú to, čo sa nazýva "hydrolyzovaný kolagén" – látka produkovaná rozobrať kolagénu z kostí zvierat a/alebo spojivových tkanív. Kolagén je rozčlenené pomocou procesu tzv hydrolýzy, ktorý zahŕňa rozklad zlúčeniny reakciou s molekuly vody.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O Pleť

Kolagén doplnky môžu zlepšiť zhoršenie vzhľadu spôsobené kolagénu vyčerpania s vekom. Zdravých ľudí vo všeobecnosti nie je potrebné mať Kolagén doplnky, ale mnoho ľudí si vziať ich podporovať mladistvý vzhľad.

Kolagén doplnky prichádzajú v rôznych dávkach, pretože sa používajú na iné účely, ako napríklad riadenie artritídy. Keď použitý ako doplnok krásy, kolagén by mala byť obmedzená na asi päť alebo šesť gramov denne.

Kedy užívať Kolagén doplnky, je dôležité mať adekvátne vitamín C a aminokyseliny "lyzín" v strave. Niektoré Kolagén doplnky tiež obsahujú vitamín C, ako je zodpovedný za budovanie kolagénu v tele a vyžaduje kolagénu do práce. Alfa-lipoová je ďalší doplnok k zvažovať s kolagénom, ako to maximalizuje účinnosť vitamínu C v tele.

Ak uvažujete o použitie Kolagén doplnky proti starnutiu účely alebo v liečby chronických ochorenia, hovoriť so svojím lekárom alebo fyzické zdravie profesionálne pred začatím váš doplnok režim.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Kolagén Doplnky Pre Starostlivosť O Pleť